Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Aşağıdaki mini formu doldurduktan sonra profesyonel ekibimiz ihtiyaçlarınıza en uygun teklifle birlikte size dönüş sağlayacaktır.

İletişim Formu

Örneğin; Üye listenizde kaç adet email adresi bulunuyor? - Aylık gönderim sıklığınız nedir? - Hangi toplu mail servisini kullanıyorsunuz? - Email tasarımı gerekiyor mu?

Bir yazılımdan daha fazlası!

İletişim Bilgileri

Anti-Spam Sertifikasyon

antispam-sertifikasyon-csa

Sertifikalı Gönderenler Üyesi (CSA)

antispam-sertifikasyon-ispa

İnternet Servis Sağlayıcıları Avusturya (ISPA)

antispam-sertifikasyon-eco

İnternet Ekonomisi Derneği (ECO)

Eposta pazarlaması, gönderilen emailler müşteriye güvenli bir şekilde ulaştığında etkilidir. Bu nedenle toplu mail gönderiminde teslim edilebilirlik en önemli faktörlerden biridir. Eposta sağlayıcıları (Gmail, Hotmail, Yahoo vb), kullanıcılarını istenmeyen reklam (spam) emaillerden korumak için spam filtreleri kullanır. Kullanılan filtre kuralları nedeniyle, maalesef meşru ve istenen epostaları göndermek hiç kolay değildir.

Ana odak noktamız, epostalarınızın spam filtrelerine takılmadan müşterilerinize ulaştığından emin olmaktır. MailGraf alt yapısı CSA (Sertifikalı Gönderenler Üyesi) tarafından onaylanmıştır. Bu önemli sertifikalar sayesinde müşterilerinize spamsız toplu mail gönderebilirsiniz.

Menü