Email Pazarlama Örnekleri

İşletmeniz için email pazarlama kanalını kullanıyor musunuz? Eğer kullanmıyorsanız Email Pazarlamasının 5 Temel Avantajı yazısını okuyarak işe başlayabilirsiniz. Eğer iyi bir email pazarlama stratejisi oluşturmak istiyorsanız aşağıdaki bilgilere mutlaka dikkat etmelisiniz. Aksi halde email marketing çalışmalarınızdan beklediğiniz geri dönüşleri elde edemeyebilirsiniz.

  • İzinli ve temiz email listesi. Kişilere ait email adreslerinin yanı sıra ad-soyad, doğrum tarihi, cinsiyet vb detay bilgilerin de bulunması kampanya başarısını artıracaktır.
  • Etkili mailing konusu yazımı. Konu yazımı maillerinizin açılma oranları üzerinde çok fazla ve doğrudan etkilidir.
  • Mailing konusu kişinin ilgisini çekti ve mailinizi açtı. Artık görsel olarak onu etkileme zamanı. Kaliteli ve göze hoş gelen, etkileyici bir mailing tasarımı.
  • Mail tasarımınız kaliteli ve maili açan kişiyi etkilediniz. İçerikte bulunan Satın Al, İletişim, Özellikler, Detaylı Bilgi, vb aksiyon butonları ile veya bir ürün resmi tıklanması suretiyle ilgili kişiler web sitenizi ziyaret edebilir. 
  • Bu noktada artık kaliteli bir web sitesi tasarımı ve sitede hissedilecek güven duygusu kişilerin sizlerle iletişim kurma ve satın alma kararları üzerinde etkili olacaktır.

Kısacası email marketing süreciyle ilgili bazı mailing tasarım örnekleri, email pazarlama örnekleri görsellerini aşağıda bulabilirsiniz.

toplu mail gönderme

Ankara Ticaret Odası – Etkinlik Bilgilendirmesi

mailing tasarimi ato

 

 

Pendik Belediyesi – Pendik Gündemi E-bülten

newsletter_pendikbel

E-Ticaret Mailing Gönderim Örneği

newsletter_blu

Yukarıdaki örnek mailing içeriklerinden çok daha fazlası mailing şablon kütüphanesinde bulunmaktadır. Siz de işletmenizin sunduğu ürün ve hizmetlere uygun mailing tasarımları oluşturarak müşterilerinizin ilgisini çekebilirsiniz. Email pazarlama geri dönüşümlerinde mailing tasarım kalitesi çok önemlidir.

Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

dijital pazarlama
e-bülteni

Son yazılar

toplu mail gönderme mailgraf
Menü