Email Pazarlama Örnekleri

İşletmeniz için email pazarlama kanalını kullanıyor musunuz? Eğer kullanmıyorsanız Email Pazarlamasının 5 Temel Avantajı yazısını okuyarak işe başlayabilirsiniz. Eğer iyi bir email pazarlama stratejisi oluşturmak istiyorsanız aşağıdaki bilgilere mutlaka dikkat etmelisiniz. Aksi halde email marketing çalışmalarınızdan beklediğiniz geri dönüşleri elde edemeyebilirsiniz.

  • İzinli ve temiz email listesi. Kişilere ait email adreslerinin yanı sıra ad-soyad, doğrum tarihi, cinsiyet vb detay bilgilerin de bulunması kampanya başarısını artıracaktır.
  • Etkili mailing konusu yazımı. Konu yazımı maillerinizin açılma oranları üzerinde çok fazla ve doğrudan etkilidir.
  • Mailing konusu kişinin ilgisini çekti ve mailinizi açtı. Artık görsel olarak onu etkileme zamanı. Kaliteli ve göze hoş gelen, etkileyici bir mailing tasarımı.
  • Mail tasarımınız kaliteli ve maili açan kişiyi etkilediniz. İçerikte bulunan Satın Al, İletişim, Özellikler, Detaylı Bilgi, vb aksiyon butonları ile veya bir ürün resmi tıklanması suretiyle ilgili kişiler web sitenizi ziyaret edebilir. 
  • Bu noktada artık kaliteli bir web sitesi tasarımı ve sitede hissedilecek güven duygusu kişilerin sizlerle iletişim kurma ve satın alma kararları üzerinde etkili olacaktır.

Yukarıda kısaca anlatmaya çalıştığımız email marketing süreciyle ilgili bazı mailing tasarım örnekleri, email pazarlama örnekleri görsellerini aşağıda bulabilirsiniz. Etkili email pazarlama ve mailing tasarım konularıyla ilgili sorularınız olursa bize ulaşabilirsiniz.

toplu mail gönderme

Ankara Ticaret Odası – Etkinlik Bilgilendirmesi

mailing tasarimi ato

 

 

Pendik Belediyesi – Pendik Gündemi E-bülten

newsletter_pendikbel

E-Ticaret Mailing Gönderim Örneği

newsletter_blu

Yukarıdaki örnek mailin içeriklerinden çok daha fazlası mailing şablon kütüphanemizde bulunmaktadır. Siz de işletmenize uygun olan mailing içeriklerini tasarlayabilirsiniz. Email pazarlama’nın ölçülebilir ve düşük maliyetli bir pazarlama kanalı olduğu aşikardır.

Dijital pazarlama – email marketing ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

dijital pazarlama
e-bülteni

Son yazılar

toplu mail gönderme mailgraf
Menü